TR EN AZ

Üretim

Dünya Standartlarında Üretim

ÇELİK DÖVME

Sıcak dövme çelik, sertleştirilmiş çelik dövme ve soğuk dövme çelik işleme yöntemleri ile hizmet sunmaktayız. Talepleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda projelerinizi detaylandırmakta ve yönetmekteyiz. Üretime dahil ettiğimiz projeleriniz tam zamanında ve talep ettiğiniz kalitede tarafınıza teslim edilmektedir. Süreklilik ve memnuniyetiniz bizim için üretimin asıl aşamalarıdır.

Mühendislik ve Tecrübemizden Yararlanın

METAL İŞLEME

İhtiyaç duyduğunuz nesneleri, parçaları, montajlar ve büyük ölçekli yapılar oluşturmak için metalleri sizin için şekillendiriyoruz. Sizin için metalleri şekillendirirken aynı zamanda da tasarlıyoruz ve uygulaması hususunda engin tercübemiz ile sizlere danışmanlık sunuyoruz. Farklı metal işleme parkurlarımız ve imkansız olarak görülen normlarda çalışma kalitemiz ile gücünüze güç katıyoruz.

Özel Projelerinizde Tam Destek

PLASTİK ENJEKSİYON

Plastik enjeksiyon ile en küçük komponentlerden, otomotiv, savunma sanayi ürünlerine kadar çok çeşitli ebat ve kategorilerde plastik parçalar imal etmekteyiz. Özel projeleriniz de üstün kalıp teknolojilerimiz ile plastik enjeksiyon üretimi yapmakta ve sizlere tam destek sunmaktayız.

Mukavemeti Yüksek ve Uzun Ömürlü

ISIL İŞLEM

Projelerinizde ihtiyaç duyduğunuz malzeme özelliklerini ısıl işlem ile sizlere sunuyor ve dünya normlarında ürünleri sizelere üretiyoruz. Yüksek mühendislik bilgimizi malzeme bilgimiz ile harmanlayarak imksanız gibi gözüken ancak üstün çalışma azmi ile başarılabilen katma değer sunuyoruz.

Geri Dönüşüm Ekonomiye Katkıdır

KUMLAMA

Zamanı yönetmek tecrübe ile mümkündür. Korozyona uğramış veya zarar görmüş metaller tekrar işlenerek kumlama yönetimi ile ekonomiye kazandırmaktayız. Proje bazlı farklı aşındırıcılar ile kumlama hizmeti sunmaktayız.