TR EN AZ

TEKNOLOJİ

İNNOVASYON

Doğru, ölçülebilir, takip edilebilir ve değer katan üretim için teknoloji yatırımlarımızı aralıksız sürdürmeteyiz. Üretim parkurumuzda yer alan işleme istayonlarımız, idari departmanlarımız, depolarımız ve lojistik alanlarımızın tamamı yeni teknolojiler ile entegre edilerek hizmet sunmaktadır. Akıllı fabrika geleceğimizdir anlayışı ile sadece teknolojiyi sistemlerimize entegre etmiyoruz aynı zamanda da kendi teknolojilerimizi de üretiyoruz.

Akıllı Fabrika

Akıllı Fabrika üretim, lojistik, kalite ve bakım gibi temel iş süreçlerinizi yönetebilen, sahadan gerçek zamanlı verileri alabilen, yapay zekâ (AI), büyük veri ve nesnelerin interneti (IOT) gibi teknolojileri kullanarak çalışan üst düzey bir yönetim aracıdır. Akıllı fabrika ile kaynaklarınızı ve zamanı sıfır hata ile yönetebiliyor, maksimum verimlilik ile katma değer sunuyoruz.

Endüstri 4.0

Endüstri 4.0 ya da 4.Sanayi Devrimi, birçok çağdaş otomasyon sistemini, veri alışverişlerini, üretim teknolojilerini ve daha bir çok şeyi içeren bir devrimdir. Bu devrim nesnelerin interneti, internetin hizmetleri ve siber – fiziksel sistemlerden oluşan değerler bütününü ifade etmektedir. PALLADIUM Teknoloji ve Mühendislik olarak Endüstri 4.0 çalışmlarımız yazılım ve saha yönetim ekbimimiz ile sürdürmekteyiz.